Sqele s.r.o.

Přidat / editovat záznam

Druh:
Prodej
Cena:
0 CZK
Typ:
Činžovní dům
Činž. dům bytový i nebytový
Obec:
Chomutov
Ulice:
Pražská 988
Okres:
Chomutov
Kraj:
Ústecký kraj

Popis:

Dlouhodobě si udržujeme přední postavení obklopen realitními portály. Stejně tak víme, že jste již k těmto nabídkám většinou imunní, každý poskytuje během podstatě to samé, každý tvrdí, že je jiný, lepší než ti další. cz (v Urbiu) jsou pečlivě evidovány veškeré položené dotazy a počty shlédnutí.
Garance vrácení nákladů při inzerci
Pokud za roční inzertní období nedostanete žádný dotaz emailem či telefonicky k libovolné Vaší zakázce, dostanete od nás léto inzerce zcela zdarma. Návštěvnost pro Vás měříme mnoha způsoby a za výsledky se nestydíme. Mimo jim Vám k dispozici precizně proškolený tým, jenž Vám ihned a okamžitě poradí s libovolným problémem. Náš realitní SW exportuje po všechny významné realitní portály, směrem k dnešnímu dni podporujeme 60 realitních portálů. Jedná se o internetové aplikace, takže pracovat můžete kdykoliv, odkudkoliv, kde jste s počítačem s přístupem směrem k intern
Žádné technické bariéry
Naše realitní portály podporující import ze všech k trhu dostupných realitních SW *, není záhada nemovitosti vkládat a zavést ručně. Pokud máte individuální řešní vždy k nám data vyexportujete přes tzv. Zachytáváme moderní trendy a tyto aplikujeme. uzavírání kvalitních realitních obchodů a nemuseli se starat o nezbytné technické zázemí, kvůli efektivní řízení Vaší realitní kanceláře či společnosti.

Balkon:
ne
Plyn:
ne
Kanalizace:
ne
Příjezd:
ne
Podsklepení:
ne
Elektřina:
ne
Garáž:
ne

Prodejce:

Sqele s.r.o.

Telefon:
+420 774 193 195
E-mail:
viktoria.euro@gmail.com
Web:
https://www.eurobydleni.cz/