Prodej pozemku k zastavění 235 m², Rýmařov

Přidat / editovat záznam

Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4
Foto 5 Foto 6 Foto 7
Druh:
Prodej
Cena:
120 000 CZK
Typ:
Pozemek
Stavební parcela
Obec:
Rýmařov
Ulice:
Bezručova
Okres:
Bruntál
Kraj:
Moravskoslezský kraj

Popis:

Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízíme prodej skvěle situovaného pozemku určeného k zastavění o výměře 235 m², v lokalitě vhodné pro volnočasové aktivity i bydlení, v Rýmařově v Jeseníkách. Pozemek se nachází u hlavní silnice Šumperk - Bruntál, na ulici Bezručova, nedaleko od centra města s veškerou občanskou vybaveností. Zastávka autobusu je odtud vzdálena zhruba 250 metrů, nákupní centrum 530 metrů, náměstí s městským úřadem, lékárnou, poštou a restaurací cca 750 metrů a MŠ + ZŠ cca 950 metrů. Do Malé Morávky je to 11 km, Karlovy Studánky cca 18 km a na Praděd 25 km.

Město Rýmařov je obklopeno krásnou přírodou chráněné krajinné oblasti Jeseníky. V okolí je mnoho ski areálů, cyklostezek, rozhleden a dalších turisticky zajímavých míst. Můžete se vykoupat v Edrovickém rybníku vzdáleném jen 1,3 km, navštívit přírodní park Sovinecko (4 km) a Rešovské vodopády (9 km), nebo si zalyžovat ve ski areálu Čerťák (10 km) či Karlově pod Pradědem (13 km), atd..

Pozemek je velmi mírně svažitý a má tvar téměř pravidelného obdélníku se šířkou přední části (uliční šíře) cca 9,2 m, šířkou zadní části cca 8,7 m, délkou levé strany cca 26,9 m a délkou pravé strany 26,0 m. Přední část pozemku je orientovaná na jihozápad, zadní na severovýchod.

Pozemek je vhodný ke stavbě malého rodinného domu, garáže, umístění mobilního domu, nebo k využití jako zahrada.

Podle platného Územního plánu města Rýmařov je pozemek vedený jako plocha individuálního bydlení (BI). Dle regulativu plochy jsou zde možné stavby pro bydlení - rodinné domy, bytové domy a stavby ubytovacích zařízení s max. podlažností 2 NP + podkroví, a stavby garáží.

Inženýrské sítě se nacházejí v těsné blízkosti hranice pozemku.

V Listu vlastnictví je pozemek vedený jako trvalý travní porost.

Celková výměra pozemku je dle KN 235 m².

Velkou výhodou pozemku jsou jeho široké možnosti využití v atraktivní lokalitě chráněné krajinné oblasti.

Uvedená cena je včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny a vkladu do Katastru nemovitostí.

! VOLNÉ IHNED !

Plocha:
235 m²
Zdroj vody:
Veřejný vodovod
Plyn:
ano
Kanalizace:
ano
Příjezd:
ano
Elektřina:
ano
Situování v obci:
Klidná část obce
Rozměry:
9x27

Prodejce:

David Smolak